Vygandas

Klauskite apie NLP mokymus.

messenger_opener
Vygandas

Klauskite apie NLP mokymus

Vygandas

Laba diena, kuo galiu Jums padėti?

5:52

messenger_opener
Vygandas

Klauskite apie NLP mokymus

Vygandas

Laba diena, kuo galiu būti naudingas?

5:52

messenger_opener
David

5:52

Hi there 👋 How can I help you?

messenger_opener

Suspėkite gauti nuolaidą!

Pasirinkite jums tinkamą nuolaidą:

NUOLAIDA JUNGTINIAMS MOKYMAMS SU "NLPEXPLORER" KODU

30 %

Pasinaudokite kodu mokėdami už kursą Teachable platformoje

NUOLAIDA UŽ KIEKVIENĄ PAKVIESTĄ DRAUGĄ AR KOLEKTYVO NARĮ

20%

Susikurkite galimybę mokytis už žymiai mažesnę kainą. Pakviesk kartu mokytis draugus ar kolektyvą ir susimažink kainą iki "0".

"NLP EXPLORER"

Ši programa, tai nuolatinio tobulėjimo ir  daugiau nei 30 metų praktinės veiklos su klientais rezultatas.  

Pirmi mokymai

NLP praktikas

Tarptautinio mokymo kurso struktūra: 1 modulis. NLP pagrindai ir bazė. Dėmesingumo ir bendravimo menas 2. modulis. Savęs ir žmogaus supratimo strategijos ir psichologiniai raktai. 3 moduliai. Ketinimai. Programavimas - subjektyvios realybės valdymas. 4 moduliai. Elgsena. Sąmoningas pasirinkimas, rezultatai. 5 moduliai. Įpročiai, reakcija ir jų transformacija. 6 moduliai. Darbas su pasąmone, kontaktas su nesąmoninguoju AŠ. 7 moduliai. Praeities reikšmė ateities rezultatams, - "niekada nevėlu turėti laimingą vaikystę". 8 moduliai. ICTA integravimas ir galutinis sertifikavimas.

Antri mokymai

Koučingas

1 modulis. Koučingo pagrindai, etikos kodeksas, koučingo standartai, pagrindiniai koučingo principai, koučingo rūšys. Pagrindinės koučingo priemonės. 2 modulis. Koučingo sesijos formatas, pasitikėjimo ir ryšio kūrimas, komunikacijos ypatumai ir priemonės. 3. modulis. Individualus koučingas. Įkvepiančios vizualizacijos, planavimo, prioritetų nustatymo, atsakomybės ir sąmoningumo didinimo, sprendimų priėmimo priemonės. 4. modulis. Komandinis koučingas - komandos vidinio žaidimo transformavimas, bendrų vertybių ir misijos siekimo priemonės, komandos ydų įveikimas, sprendimų priėmimo valdymas, kūrybiškumo ir idėjų generavimo įrankiai. 5 modulis. Verslumo koučingas - verslumo ugdymas, verslo procesų vystymo koučingas, lyderystė, ugdomasis vadovavimas. Darbuotojo, vadovo ir įmonės tikslų susiejimo, bendrų vertybių siekimo priemonės. 6. modulis. Įvairūs koučingo metodai. Baziniai, populiariausi koučingo įrankiai, metodai ir technikos. Galutinis sertifikavimas. 

III mokymai

NLP Meistras

1. Gilesnis požiūris į asmenybės transformaciją, savo vidinio potencialo suvokimą ir išgijimą. 2. Darbas su dideliais tikslais, savo ir klientų būsenomis, neišvengiamai kylančiu pasipriešinimu. 3. Pagalba klientams pereinant gyvenimo krizes, sudėtingas situacijas, atgaunant savivertę. 4. Transformacinių technikų taikymas, gebėjimas dirbti įvairiuose gyliuose. 5. Darbas su klientų užklausomis tapatybės lygiu, šešėlinių tapatybės aspektų integravimas, vientisumo atkūrimas. 6. Sėkmės strategijų modeliavimo teorija ir praktikos giliau. 7. NLP projektas – konkretaus dalyko modeliavimas arba srities, kuri padės judėti į priekį versle ir/ar gyvenime, kūrimas. 8. Sklandus transo technikų mokėjimas ir gebėjimas jas pritaikyti prie kliento poreikių. 9. Kur gauti klientų ir kaip plėsti besidominčių ratą. 10. Kaip atsirinkti savo klientą ir sukurti realius rezultatus klientui. 11. Praktinės koučingo darbo organizavimo, Savęs pardavimo priemonės.

Papildomi mokymai

Hipnozės mokymai (tik gyvai)

1. Pagrindinės nuostatos 2. Sąmonės modelis 3. Darbo su hipnoze taisyklės 4. Eriksoninės hipnozės modelis 5. Elmano hipnozės modelis 6. Direktyvi ir estradinė hipnozė 7. Indukcija ir įgilinimo technikos 8. Savihipnozė 9. Regresinė ir progresinė hipnozė 10. NLP ir hipnoterapija 11. Darbas su nerimu ir baimėmis 12. Hipnozė ir ypatingos galimybės. Alternatyvus gydymas, aiškiaregystė, šamanizmai, okultizmai, kas bendro su hipnoze?                                                                                               13. Kaip nepasiduoti manipuliacijoms, apgaulei čigoniškos hipnozės fenomenas 14. Hipnozės fenomenas skirtingose verslo srityse (pardavimai, vadovavimas, paslaugos)

FAQ

Tegul profesionalumas nuves jus į aukščiausią jūsų tikslų viršūnę.

Kada prasideda mokymai?

Arrow icon

Mokymai vyksta  nuo 2021 metų ir yra nuolatiniai. Jeigu ketinate prisijungti prie šaunios studentų komandos galite padaryti tai jau dabar. Jus pasitiks šilta atmosfera, gausite nuolatinį gyvą palaikymą visų mokymų metu.

Ar galima pirkti tik vienus mokymus (vieną modulį)?

Arrow icon

TAIP GALIMA.  Tam, kad geriau suderinti siūlau pradėti nuo NLP praktikos kurso, bet jei jau esate NLP praktikas ir taikote NLP savo gyvenime ir veikloje, po asmeninio pokalbio, mielai priimsime ir į Koučingo ar NLP meistro kursą. 

Ar suteikiate dalomąją medžiagą?

Arrow icon

Taip, žinoma. Viskas, ko jums reikia, yra užsiregistruoti mūsų mokykloje. Kaip tai padarysite, dalomą medžiagą rasite, įeidami į mūsų mokymo skyrių ir pasirinkdami reikiamus failus. Siūlome ir tekstines, ir vaizdo pamokas. Visi jie nemokamai visų mokymų metu ir papildomai pagal atskirą susiderinimą su treneriais! Jei kyla problemų dėl registracijos, nedvejodami susisiekite su mumis.

Kaip galiu  sumokėti už mokymus?

Arrow icon

Kai pasirinksite "Prisijunk" arba "Pradėk dabar" jūs pateksite į mokyklos tinklapį ir ten galėsite apmokėti Kortele, PayPal programos pagalba. Jei tokios galimybės neturite,  dėl kitų apmokėjimo variantų galite kreiptis asmeniškai.

Kaip galiu su jumis susisiekti?

Arrow icon

Čia galite rasti visus mūsų kontaktus el. paštu Info@nlpexplorer.com, telefonu +370 600 99989 ar pavadinimu Vygandas Rutkauskas (+ Skype, Whatsapp, Viber, Telegram), taip pat mūsų socialinių tinklų nuorodose. Esame pasiekiami Facebook, Youtube ir Instagram. Galite atsiųsti asmeninę užklausą, užpildę pranešimo formą arba susisiekę su manimi asmeniškai.

Kokios patogiausios susisiekimo valandos?

Arrow icon

Esame pasiekiami nuo 08:00 iki 21:00 / 7 dienas per savaitę Vilniaus laiku. Su mumis galite susisiekti bet kuriuo metu.

Ar yra laisvų vietų?

Arrow icon

Dabar dar laisvų vietų yra. Mūsų sistema palaiko 50 nuolatinių besimokančių studentų skaičių kiekviename kurse. Kursas nuolat pildosi naujais studentais, o baigusieji gali pasilikti mentoriais ar tapti treneriais. Taip galima auginti savo kompetencijas, todėl kolektyvas dinamiškas,  pakankamai didelis ir draugiškas.

Ar pabaigęs kursą gausiu tai patvirtinantį pažymėjimą?

Arrow icon

Taip, po kiekvieno pabaigto kurso gausite baigimą patvirtinantį pažymėjimą.

Nuspręsk arba nusiramink

"Nuolat galima laukti tinkamesnio laiko mokymams ir tai kas Sau atidėti geresniam laikui. Jei tai tavo elgesys, vadinasi turi įprotį, kurį gali nutraukti būtent dabar ir dabar pradėti gyventi dėl Savęs!