Vygandas

Klauskite apie NLP mokymus.

messenger_opener
Vygandas

Klauskite apie NLP mokymus

Vygandas

Laba diena, kuo galiu Jums padėti?

5:52

messenger_opener
Vygandas

Klauskite apie NLP mokymus

Vygandas

Laba diena, kuo galiu būti naudingas?

5:52

messenger_opener
David

5:52

Hi there 👋 How can I help you?

messenger_opener

Apie trenerį

Sertifikuotas ICTA , NLP ir Koučingo treneris, Hypnotherapeutic, koučeris. Versle nuo 1996 metų, verslo konsultantas - eterpreneris daugiau nei 15 metų, virš 12 metų trenerystės ir mokymų patirties, tūkstančiai valandų asmeninių sesijų ir konsultacijų. 

Vygandas Rutkauskas

Aš mokiau aukščiausius valstybės tarnybų vadovus, psichologus, socialinius darbuotojus, verslininkus, lyderius, kalėjimo prižiūrėtojus ir bedarbius.   

Pagrindinės mokymų temos: Lyderystės ir strateginis vadovavimas; NLP taikymas versle ir derybose;  Komandos formavimas; Santykiai ir ugdymas; Streso valdymas; Laiko planavimas; Darbas su asmeniniais blokais, baimėmis ir neturto programomis. 

ICTA Sertifikuotas NLP, koučingo ir verslo treneris. 

 Hipnoterapeutas koučeris, Holistikos terapeutas, Socialinės Panoramos konsultantas ir Eneagramos meistras.

Patirtis

Turiu patirties versle ir asmeniniame saviugdos kelyje - patyriau pakilimų ir kritimų, pergalių ir pralaimėjimų. Per šį laiką patyriau įvairių gyvenimo situacijų, kurios padėjo man tapti tuo, kas esu dabar. Dalinuosi savo patirtimi, padedant šimtams žmonių rasti atsakymus į sudėtingose situacijose ar Savęs pažinime ir naujo santykio atradime su verslu, savo komanda ar tiesiog su šeimos nariais. Motyvuoja laimingi klientai ir žinia, kad padedu žmonėms pagerinti gyvenimo rezultatus. Tie, kurie buvo pasiruošę pasiduoti finansinėje krizėje ar neturto akivaizdoje, su mano pagalba atgavo gyvenimo džiaugsmą ir atrado potencialą, jėgą pokyčiams. Jūsų individualumas ir jūsų lūkesčiai yra svarbiausia, todėl galime sutvarkyti tai, kas atrodo nesutvarkoma.